Androkolik Forum
[ÇÖZÜLDÜ] İmei Değiştirme Kodları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Androkolik Forum (http://www.androkolik.com/forum)
+-- Forum: Cep Telefonları Destek ve Paylaşım (/forum-Cep-Telefonlar%C4%B1-Destek-ve-Payla%C5%9F%C4%B1m.html)
+--- Forum: Samsung (/forum-Samsung.html)
+---- Forum: Galaxy S3 i9300 (/forum-Galaxy-S3-i9300.html)
+---- Konu: [ÇÖZÜLDÜ] İmei Değiştirme Kodları (/konu-%C3%87%C3%96Z%C3%9CLD%C3%9C-%C4%B0mei-De%C4%9Fi%C5%9Ftirme-Kodlar%C4%B1.html)

İmei Değiştirme Kodları - fatig14565 - 09-11-2013 13:05

Mrb arkadaşlar bazı arkadaşlarımız imei değiştirmeyi bilmiorlar sizlere imei nasıl değiştiğini aşagıda gösterecem umarım yardımcı olabilmisimdir .....

TEŞEKKÜR VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

• Replika Telefonlar En fazla 1 ay İçersinde Yasal Uyarı Adı Altındaa imei’sinin Kayıt olmadığı hakkında mesaj gelir ve gerçekten kapanır
  • ama Bu Sorun Olmaktan Artık Çıktı Bir Kaç Dakika İçersinde Telefonunuzu Tekrardan Sorunsuz Kullananıma AÇmak için Aşağıdaki Yolu Takip etmeniz Yeterli,
  • İlk Önce Telefonlar Ve Kodlarını Girelim
  • Tüm Replika Telefonların İMEİ değiştirme Kodu
  • Replika s3 mini  imei Değiştirme Kodu:*#112#* veya *#111#*
  • Replika S3 iMEİ değiştirme Kodu:*#*#3646633#*#*
  • Replika S4 imei değiştirme kodu: *#889988#*
  • Replika İphone 4s ve İPHONE  5 imei Değiştirme kodu:*#8002#
  • Bu adımdan Sonra engineer Mode Çıkar Karşınıza
[Resim: Screenshot_2013-08-02-15-45-29.png]
BU menüden gprs Seçeğine Tıklamanız gerekmektedir,Karşınıza Telefonun İmei’si çıkacaktır ordaki imei silip kendi yeni imei’sini yazıyorsunuz Ardından Write IMEİ seçeneğine Tıklıyorsunuz  Çıkan Menü’den ok Diyorsunuz Ve Ardından En sondaki SEND DATA seçeğine tıklıyorsunnuz Ve hiç bir işlem yapmadan Telefonu Kapatıp Açıyorsunuz Ve İme İşlemi Tamamlanmış Oluyor.
Not: Yeni Tanımlayacağınız IMEİ bozuk yada kullanılmayan telefonlardan ALmanızı tavsiye ederiz yoksa kullanılan telefon’dan aldığınız imei  iki telefonıunda kapansına sebep olur replika olan telefon için sorun değil ama orjinal olan telefon kapanır 
Hayırlı Kullanımlar Dileriz

Replika İmei Değişitirme

RE: İmei Değiştirme Kodları - Energy - 09-11-2013 13:20

Elinize sağlık yararlı olacaktır replika cihaz kullanıcılarına

RE: İmei Değiştirme Kodları - fatig14565 - 09-11-2013 13:21

imei sorunuda çözdüm saol bu arada çalısmalara devam bende destek ekibine katılmak istiyorum

RE: İmei Değiştirme Kodları - sanal1234 - 19-11-2013 14:03

tüm telefonlar bunlarmı yani piyasada bu dört beş telefonmu var replika bende sevindim girdim core malı galaxy ace var replika imei kodunu bulamadım keşke diğerlerinide yazsaydın

RE: İmei Değiştirme Kodları - fatig14565 - 20-11-2013 00:42

Piyasada en cok kunlanilan telefon modelleri bunlar